Weselna kreacja dla mamy

Wesele w gronie rodziny lub przyjaciół to przecież bardzo ważna uroczystość. Z tej okazji zwykło się zakładać najlepsze sukienki i garnitury. Co ważne, klasyczna elegancja dotyczy wszystkich gości wesela, również Pań dojrzałych i seniorek. Przybliżamy zatem wiodące trendy mody ślubnej dla kobiet 30+, które pragną przy tej okazji wyglądać nie tylko olśniewająco i zjawiskowo, ale także młodo i świeżo.

Wieczorowe sukienki dobierać można odpowiednio do typu swojej figury, koloru cery czy ogólnych potrzeb i indywidualnych upodobań. Bez wątpienia największą popularnością cieszą się od lat sukienki proste, klasyczne i niezwykle eleganckie, podkreślające naturalny kobiecy szyk. Z okazji ślubu i wesela możemy jednak pozwolić sobie na odrobinę awangardy i szaleństwa, dlatego też warto odpowiednio wcześnie zapoznać się z ofertą wszelkiego rodzaju salonów odzieżowych. Bez wysiłku znajdziemy w nich zarówno sprawdzone, eleganckie fasony na przykład „małych czarnych” jak i kunsztowne, oryginalne kroje sukni balowych, odpowiednich na tę właśnie okazję.

Dojrzałe Panie powinny z uwagą dobierać gamę kolorystyczną oraz fason swoich weselnych sukienek. Zależnie od pory roku mogą to być oczywiście modele letnie, zwiewne, dziewczęce i bardzo delikatne, w pastelowych kolorach lub o ciekawych, barwnych deseniach. Jednakże, dla Pań stawiających na tradycyjną elegancję odpowiednie będą z pewnością kreacje w wieczorowym stylu, na przykład proste, czerwone sukienki.

Wesele jest uroczystością bardzo radosną, z tego też powodu warto postawić na kolor. Przy tej okazji nie musimy wcale wyglądać przesadnie oficjalnie, dlatego o wiele lepiej wybrać sukienkę w żywej kolorystyce niż ciemną, stonowaną i wyważoną. Oczywiście, dobór kolorów powinien być podyktowany przede wszystkim naszymi upodobaniami, powinien także idealnie komponować się z naszą karnacją, kolorem włosów oraz skutecznie nas odmładzać. Młode mamy mogą śmiało zakładać pastelowe odcienie, natomiast seniorkom znacznie lepiej będzie w intensywnych, głębokich odcieniach zieleni, fioletu i czerwieni. W taki sposób skutecznie odejmą sobie lat i odświeżą cerę, nadając całej sylwetce świeżości, uroku i delikatności.